| anonim_4396 a întrebat:

Hii ". Peste cateva zile ma voi duce la un majorat.Am ales sa ma imbrac cu niste jeansi destul de mulati,, un sacou negru destul de tineresc si niste balerini negri, iar la par cred ca o sa-mi fac o coada spic, Ce ziceti? dar nu stiu ce tricou si ce accesorii ar fi potrivite? Niste idei?

1 răspuns:
| MusicMakesmeSmile a răspuns:

Phai poti lua un tricou sau maieu putin mai mulat...si niste bratari mari si colorate happy.si daca e un colier dinacela lung happy