| Sayachan a întrebat:

Cea mai buna metoda de a slabi

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să înveți să mănânci printr-o alimentație săracă în calorii dar care să nu suprime funcționarea normală a organismului și multă mișcare fizică zilnică (practicarea unui sport este cel mai indicat).
Pa, pa.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Supa de varza sau cura cu oua de prepelita

| aspir69 a răspuns:

Regim alimentar(nu ceva drastic pentru ca "te dai peste cap" reduci treptat iar stomacul se va obisnui asa, sa nu mananci de la fastfood,mac, grasimi, si mai putina paine iar carnea sa o manci fiarta sau la gratar in nici un caz fiarta poti si la cuptor sa o manci si fara sare). Si sport(sala programul pentru muschi+cardio, adica banda, bicicleta. etc.) si daca poti sa te apuci de innot.big grin
Cam atat pot sa-ti spun. Funda?

| merock666 a răspuns:

Nu mananci.:*