| gurl a întrebat:

"Cea mai buna sala e cea din podu de piatra, cladirea cu Reiffeisen. Acolo la abonamentul nelimitat de fitness+aerobic ai gratuit 4 saune."
Cine stie cum se numeste sala imi poate spune si mie va rog frumosbig grin.valabil doar pentru ce din Iasi. Eventual puteti sugera si altelebig grin

3 răspunsuri:
| cristinuca05 a răspuns:

Salut.ai mai aflat cum se cheama sala? ca si eu as vrea sa ma interesez sa merg.ca e mai aproape de mine?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur asa se numeste?

| VLadGr a răspuns:

Body line asa se numea thinking