| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Ceao...:-s am observat ca pe nas in partea de sus langa ochii am 2 pete... una`n dreapta... una`n stanga...pe petele acelea pielea e stransa si sunt ca niste puncte de grasime pe ele...si nu a prins acolo unde am petele nici bronzulsadce ar putea sa fie?sigh ce as putea sa fac sa treaca? nu port ochelari!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porti ochelari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci chiar nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie pete de la colesterol, mama mea are si suna ca ceea ce ai descris tu. Ea ia Crestor Rosuvastatin, insa i-au fost prescrise de medic, asa ca ar fi bine sa te interesezi si tu la un medic, sa fi sigura ca asta e problema si sa iti prescrie exact ce trebuie sa iei.

| Andrei_6051 a răspuns:

Poate ca manci ceva mancaruri grase. tu stii...