| jon22 a întrebat:

Eu am mai multe kg in plus si o burta destul de mare am observat ca de vreo saptamana asa, burta s-a inmuiat mai ales pe langa buric stanga si dreapta dar si in partea inferioara... ce credeti ca ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| speranata a răspuns:

PAI Poate din cauza ca nu faci exercitii inceraca sa mergi la sala sa-ti intinzi pielea nu este nimic nou si nici grav stai linistit dar numai ca trebuie sa faci exercitii sa-ti intinzi pielea pe corp