| Furnicuta000 a întrebat:

Cei care ati cumparat incaltaminte de mai multe ori de la Deichmann, v-ati luat mereu aceeasi marime sau s-a intamplat si sa fie decalate? Ca as vrea sa fac comanda online si nu gasesc un tabel de marimi...

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Tabelul ala e de la Deichmann, din cate pare.

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Au tabelul pe site, marimile sunt aceleasi, dar trebuie sa incerci intai toate modelele, ca sa fi sigur.

| Furnicuta000 explică (pentru Frank51):

Unde? Eu am cautat si la lupa si tot nu mi-a dat tabel

| darrio2007 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Cumpara-ti din magazin direct, lasa comenzile online. E mai sigur.

| Furnicuta000 explică (pentru darrio2007):

Daca puteam ajunge la magazin logic ca luam de acolo

| Frank51 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Https://bit.ly/2PAjv3q

Nu inteleg de ce nu au pe site.

| Furnicuta000 explică (pentru Frank51):

Nuuu asa. Ma refeream tabel la fiecare produs, sa scrie cati cm au in interior. Cum este de ex pe Depurtat.ro, acolo au scrise toate detaliile pentru ca tabelele de pe net nu se potrivesc la toate firmele de incaltaminte. La unele scrie ca 37 are 23 cm, la unele ca are 23, 5 iar la unele ca are 24 cm...

| Furnicuta000 explică (pentru Frank51):

Hmmm...nu am observat dar ciudat ca daca il accesez nu se deschide nimic, l-au scos de pe site. Oricum nu prea e de folos pentru ca e diferenta mare de la 23 cm la 23, 7 cm laughing

| Frank51 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Tabelul ala e de la Deichmann, din cate pare.