| byancaralu a întrebat:

Hi TPU! Stiti in ce magazine de incaltaminte as putea sa gasesc marimi mari? Eu port 42 (ma cam indrept spre 43 big grin ) si e o mare problema cand trebuie sa imi iau orice tip de incaltaminte. Pana acum mi-am luat din deichmann dar acum ca vine iarna si am vazut ca nu am un numar prea mare de optiuni (2-3) as vrea sa iau din alta parte. Am auzit ca si la Humanic au marimea 42 dar din pacate acest magazin s-a inchis in orasul meu (Bacau). Deci daca stie careva, tell me please big grin [funda]

2 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Uite de aici si a luat o prietena baschetbalista niste pantofi numar mare, vin din america, livrare gratis www.pantofionline.org

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Http://paradisulcizmelor.blogspot.ro/
e siteul meu. Sunt din Bucuresti. Da-mi un mail, spune-mi ce te intereseaza si posibil sa gasim. Mai am si unele modele nelistate. Posibil sa-ti mearga si unele modele 41, sunt pe calapoade europene mai late.