| ana58 a întrebat:

Cei mai bine de folosit ceara, epilatoru sau crema de epilare?

Răspuns Câştigător
| AngelCrystals a răspuns:

Eu una zic ca epilatorul deoarece cele mai noi au si niste role pentru a opri durerea, in timp ce cu ceara te doare prea tare, iar cu crema creste intr-o satamana la loc.

4 răspunsuri:
| calugaruandreea a răspuns:

Cu aparatu iti creste mai putin si nu o sa iti mai creasca asa repede.

| mika a răspuns:

Eu folosesc crema de epilare

| lary98 a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna este ceara pentru ca nu doare, doar putin si in plus ti se rareste parul, cu epilatorul te doare fff tare si ti se si indeasa! FUNDA?