| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai bun parfum de dama? Din punctul vostru de vedere. Vine ziua mea si am de ales intre: Si, Miss Dior, Addicted, La vie est belle, Noir si bineinteles ca toate imi plac, dar...numai unul pot alege sad

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-ti addicted sau noir, sunt mai putin comune, si si la vie est belle sunt asbolut peste tot.

| Paula2018 a răspuns (pentru Adry05):

Addicted am. La vie est belle, cel din 2018 imi place doar.

| Adry05 a răspuns (pentru Paula2018):

Ai zis : am de ales intre...ti-am zis ce sa alegi, nu vad rostu comentariului

| Paula2018 a răspuns (pentru Adry05):

Rostul era : la vie est belle 2018 nu e comun. Abia l-au primit in Sephora. In fine, merci pentru raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai incercat parfum organic vreodata?

| Paula2018 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.

| anonim_4396 explică (pentru Paula2018):

Iti recomand.

| gogu220 a răspuns:

La vie est belle - e deosebit şi ziua dar mai ales noaptea.

| alehar05 a răspuns:

Mie imi place mult Si,am avut si parfumul si o crema de corp, persistam si o saptamana, toata lumea ma intreba ce parfum folosesc. Am avut si la vie est belle, persista si e un parfum dragut, dar Si ramana Si pentru mine.