| mandrutza a întrebat:

Cele mai multe fete la voi in clasa au parul prins sau lasat liber?

8 răspunsuri:
| ladybug17 a răspuns:

Buna! Majoritatea au parul lasat pe spate, dar il si prind sau il impletesc, depinde de vestimentatia pe acre o au in respectiva zi! big grin

| pinkqueen98 a răspuns:

Lasat liber:Xlove struck

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

La mine in clasa sunt mai multe fete cu parul lasat pe spate.Dar vara suntem mai multe care il prindem.Acum depinde de fiecare in parte happy.

| SoryIna a răspuns:

De obicei lasat simplu pe umeri si cu clamite sau fundite prinse peste tot. happy

| Allya a răspuns:

Depinde de cum se simte bine. Unele au parul lasat liber altele prins...

| danyella42051 a răspuns:

Lasat liber pe spate pentru ca iti lasa mai multe posibilitati de a te juca cu el si sunt multe carora le sta mai bine asa...si coafurile un pic mai sofisticate sunt la moda...

| Anee12 a răspuns:

La noi in liceu facem competitie la par. Insa trebuie sa til lasi cum iti e mai comod.In general fetele vin cu bentite si cu parul lasat pe spate.Fiecare dupa genul lui!

| Teo9797 a răspuns:

La mine in clasa toate fetele au parul prins. Diriginta nu ne prea lasa cu parul desfacuthappykiss