| Daria a întrebat:

Cum e cel mai recomandat sa iti tii parul cand dormi? Lasat liber sau prins?happy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Liber, peste noapte nu mai este expus mediului extern și poate respira!
Pa, pa.

| Biby a răspuns:

Buna.
Cel mai bine este sa-l lasi liber pentru ca daca il tii strans rosti sa-ti cada foarte tare parul(mi s-a intamplat).
Sper ca te-am ajutat!

| pwp a răspuns:

Lasat liber, cu siguranta.

| DarkShina5566 a răspuns:

Liber.Eu inainte il tineam in coada si imi cadea dar dupa o vreme l-am lasat desprins dar tot imi cade nu prea am ce face, mi-e teama sa mai folosesc ale produse pentru par.In orice caz e mai bine sa-l alsi liber.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Liber.
Mai ales daca ai un par lung, acesta are nevoie de ''libertate'' daca esti fata...sigur intelegi.

| xt9000 a răspuns:

Lasat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liber pentru ca daca il tii strans dimineata s-ar putea sa te trezesti ca te doare capul implicit "parul"