| luce20022 a întrebat:

Voi baieti, va plac fetele cu parul lasat liber sau prins in coada?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

O fata trebuie sa vada ce coafura oo avantajeaza, ii aranjeaza fata. Daca are fata lunga si mai si are par lung si desfacut,,,,,,,,,,,,, arata groznic, chiar daca baiatului pe care vrea ea sa il impresioneze ii plac fetele cu parul lasat - daca pe ea nu o aranjeaza, arata groaznic!
Deci, fiecare fata trebuie sa vada ce o avantajeaza cel mai mult. Fiecare are o anumita forma a fetei- unele coafuri arata super, altele asa si asa, altele deloc! Doar fetele se uita la coafurile altor fete. Baietii se uita per total cum arata.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Prefer fetele cu parul prins in coada love struck

| LoveSleep a răspuns:

Nimănui nu-i pasă dacă îl are prins sau nu.

| matematician a răspuns (pentru LoveSleep):

P.s. LoveSleep, vad ca-ti place sa vorbesti la general? suntem 7 miliarde de persoane, deci aproximativ 3 miliarde de barbati, aproximativ 1 miliard de baieti pe Terra, stii tu sigur cum i-ar placea fiecarui baiat?!?!?!

| LoveSleep a răspuns (pentru matematician):

Da. Visezi.
Nimanui nu-i pasa daca il are prins sau nu.
Daca unuia ii place ca o fata sa-l lase liber, si crede-ma ca daca vine alta care arata foarte bine cu parul prins n-o s-o refuze.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

De parca ii pasa cuiva cum isi prinde una parul...

| edit28 a răspuns:

Şi şi. Dar fără creţe.

| Totenn a răspuns:

Pai, depinde cum ii sta, mie-mi place mai mult cu parul lasat liber. Fiecare cu parerea lui.

| matematician a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, in opinia mea daca iubita mea are parul prins, are un aer specific, adica ma atrage mai mult, dar depinde de la persoana la persoana, de varsta etc.