| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

A luat cineva pastile pentru cresterea sanilor?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Acele pastile sunt bune pentru:
- a goli buzunarele / contul tau de bani
- pentru a creste barba pe fata
- pentru a provoca dureri de cap
Daca doresti macar unul din efectele de mai sus, atunci poti comanda.

Ps. Masajul si viata sexuala buna au efect mult mai bun.

| darrio2007 a răspuns:

In afara de silicoane nu exista alt mijloc de a-ti mari sanii.

| whatevernvm a răspuns:

Da, mi-a mai crescut unul intre timp, recomand

| Coman_Alexandra_1996 explică (pentru whatevernvm):

Ce pastile ai luat?

| whatevernvm a răspuns (pentru Coman_Alexandra_1996):

Ceva de la Cernobîl

| CuriousStuff a răspuns:

Exista implant de tesut gras, se ia de pe fese, de obicei, si se implanteaza in sa-i... Dar nu are acelasi efect ca siliconul.

| ALGator a răspuns:

Daca ar exista asa ceva ar fi ori escrocherie ori foarte periculoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu ALGator.
Asa cred si eu, doar gandeste-te ca majoritatea femilor ar prefera sa cumpere pastile si nu sa isi puna silicoane, daca ar fi reale aceste pastile(adica daca ar avea efect).
Sunt foarte periculoase si probabil fara efect.
Mai bine stai asa, si cand o sa poti (daca vrei neaparat) o sa iti pui silicoane.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Da, a luat vecina mea.
Dar presupun ca vrei sa stii efectul. Nu i-au crescut sinii, in schimb i-au scazut economiile.

| ancamaria9 a răspuns:

Salut Alexandra,
Poti incerca crema Big Bust. Este o crema care iti face sanii mai fermi si ii rotunjeste.
Dar, trebuie sa faci masaj atunci cand o aplici. Este important.
Aici poti citi mai multe informatii despre crema Big Bust http://acneea.info/crema-big-bust-efecte-secundare/
Gasesti si efectele secundare ale acesteia.