| Metamorphose a întrebat:

Ceva tratament pentru intărirea unghiilor, anti-exfoliere și restul`` mă rog. Pe care il pot face acasă. big grin Văă rog! FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Pune intr-un castronel ulei de masline usor incalzit si inmoaie unghiile in el timp de 5-10 min de 2-3 ori pe saptamana.

Si pentru intarire stiu ca ajuta foarte mult si zeama de lamaie.

Sper ca te-am ajutat.
Numai bine!

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Eu imi mentin unghiile frumoase cu ulei de ricin, daca vrei, il gasesti la farmacie cu 6-7 lei sticluta, pui in el si o fiola de vitamina A si ti unghiile in el vreo 20 de minute, poti sa faci acest lucru tot la doua zile, ai sa vezi ca da rezultate foarte bunewinking

| AddaMânâncăNutellaCaSparta a răspuns:

Incalzeste-ti intr-un bol, un pic de ulei de masline. Inmoaie-ti unghiile acolo c-am 5-10 minte. Si foloseste lac transparent, ceva mai bun, mai de calitate.