| anonim_4396 a întrebat:

Champion sau puma? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| FlorentinaM20 a răspuns:

Champion design foarte diversificat și calitate mai buna in comparație cu Puma.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer nike, adidas. Sa nu fie imitatii chinezesti, daca vine din vietnam e mai bun in calitate, demonstrat si in haine care vin in bumbac de la ei

| Roberrt21 a răspuns:

Puma, mi se par mai confortabile. O zi bună!

| MingDynasty a răspuns:

Eu prefer puma desi port champion.Imi place puma in primul rand pentru ca e o firma mult mai populara decat champion si e si confortabila, de asemenea imi place si designul (nu stiu cum se scrie) mi se pare mai interesant.