| Emi_Ema_1950 a întrebat:

Chiar daca ma pensez sprancenele imi creste inapoi forte repede ce as putea face? astept raspuns

5 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Daca sprancenele iti "creste" e nasol, daca sprancenele iti cresc e mai bine. Te pensezi mai des.

| Emi_Ema_1950 explică (pentru Hakuouki):

Scuze cresc ma pensez destul de des cam o data pe saptamana

| Emi_Ema_1950 explică (pentru Hakuouki):

Scuze cresc ...ma pensez destul de des o data pe saptamana...o solutie chiar ne exista?

| Hakuouki a răspuns (pentru Emi_Ema_1950):

Pai multe fete se penseaza la saptamana...nu cred ca este o solutie, dar nici anormal nu este, daca te pensezi singura e ok, daca nu mai bine ai invata, nu e bine sa dai saptamanal bani pentru un pensat.

| RuxyzLOL a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. adica dupa 2 sapt. 3 imi cresclaughing si nu fac nimic mi le mai pensez eu