| 009 a întrebat:

Cum asi putea sa-mi pensez perfect sprancenele(nu mai am timp sa merg la un salon)?

Cel mai rapid si bun raspuns va primi fundita:p

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, iti dau un sfat.big grin. la mine a functionat. si sunt superhappy
iei un creion pentru ochi, si iti dai forma dorita la sprancene.Pe unde au ramas fire de par, dai cu o crema de fata. si incet, incet incepi sa smulgi firele, dar nu 'intri" cu penseta dincolo de creion. Dp aceea stergi creionul dp sprancene si o sa ramana o froma super. succes!kiss. Astept rapsuns daca te-a ajutat cu ceva sfatul meu.happy

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai penseaza'ti'le tu acasa.nu e asa greu. Ia'ti o oglinda si o penseta buna si dupa iti smulgi firele. Daca ai pielea sensibila, la inceput ar fi indicat sa te dai cu spirt si dupa cu o crema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc de fundita:X de ube'c:*