| jhdjh a întrebat:

Chiar or fi 100% bumbac lenjeriile acestea de pat: http://www.tzoale.ro/......100-166942

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate 80-95 % dar nu 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
100% nu cred sa fie de bumbac.
Arata ca si cum ar fi, dar nu cred!
Te pup!

| Inger0Cazut a răspuns:

Nimic nu are 100%.Dar este posibil sa aiba 98%, sau 99%.Tot este avantajos.Si chiar arata ca si cum ar avea 100% bumbac.

| crissstina90 a răspuns:

Incearca aici www.Cumparamisim.ro au o gramada modele de lenjerii de pat ieftine, lenjerii pucioasa, lenjerii de lux, lenjerii 3d, lenjerii 5d, lenjerii bumbac satinat, lenjerii bumbac 100%, lenjerii pentru copii si multe altele.