| anonim_4396 a întrebat:

Cîți centimetrii au tocurile dvs stimate doamne /domnișoare?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Buna, la servici port intre 5 si 8 cm, la fel si la cumparaturi, la plimbare intre 8 si 10, mai mult nu, caci am o anume varsta si nu-mi mai permit sa port ce purtam in adolescenta:16...

43 răspunsuri:
| CristinaKriss a răspuns:

Pai 10-15 cm

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaKriss):

Si rezistați?

| ellenuk a răspuns:

Nu prea pot sa port tocuri ca sunt prea inalta!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ellenuk):

Masajul la picioare(tălpi) vă place?

| Amani a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am purtat tocuri doar 1 data in viata mea pentru ca mi-am bagat toti adidasii in masina tongue si m-am simtit nasol, eh un pic de dezechilibru pe ici pe colo cate un pas gresit dar mai degraba de teama de a-mi rupe tocul nu de imaginea-mi patata cu pasii de neinitiatahee hee dar eh, ce-i scranteala asta? laughing c'est la vie beau coeur happy, mi-a trecut big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Amani):

Masajul vă place?

| Amani a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

N-am incercat, dc, ai facut cursuri de masaj profesionist si vrei sa-ti incerci experienta? laughing Eu ma numesc Sanda si sunt din Bucuresti happy Nu pot trimite mesaje ca sunt inca in statutul de junior.O seara plina de bucurii imprevizibilehappy Ai grija de tine

| WolfyDy a răspuns:

Chiceste ghicitoarea me si vei dtine. PAMLICA DE AUR:
Am un motan di dese animate care vaneaza un soricel. Ghiceste cum il chema si ai castigat.(numele este tot din desene animate)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru WolfyDy):

Tom

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Amani):

Sărut mîna dacă doriti un masaj vă pot face oricînd cu plăcere, m ai ales că sînte m amîndoi din Bucuresti, astept să mă contactati dvs.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaKriss):

Sărut mîna masajul vă place? A-ți vrea?

| CristinaKriss a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Imi place dar nu vreau