| anonim_4396 a întrebat:

Stati pe tocuri de revelion? Si daca da, cîti centimetrii au tocurile voastre? Mersii

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Da, nu știu câți cm dar destul de înalți, anii trecuți nu am purtat tocuri înalte, depinde de locație. De ce întrebi?

7 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

De ce, Cristi? Te gandeai ce pantofi sa alegi?

| Elena9328 a răspuns:

Nu port tocuri

| dragodana a răspuns:

Salut! Initial am plecat in niste stiletto.Mai incaltasem acei pantofi o singura data.Bineinteles ca m-au batut/strans.Pe la 12 noaptea de abia mai mergeam.Cat am mai stat la masa m-am descaltat. Apropo, cutitul de peste este un bun incaltator.
Pe la 2 dimineata mi-au fost adusi balerinii.Atunci am putut dansa/merge.
Tocurile cred ca au fost peste 8 cm ca nu le-am masurat.

| Fumiko a răspuns:

Nu

| Maria3458 a răspuns:

Cat mai lejer fara tocuri

| BigLike a răspuns:

Ce sunt cu toate întrebarile astea referitoare la tocuri puse de tine?

| MariaXDD a răspuns:

Nu, pentru ca stau acasa