| anonim_4396 a întrebat:

Cîți centimetrii au tocurile dvs stimate doamne /domnișoare?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Buna, la servici port intre 5 si 8 cm, la fel si la cumparaturi, la plimbare intre 8 si 10, mai mult nu, caci am o anume varsta si nu-mi mai permit sa port ce purtam in adolescenta:16...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru stejara2):

Purtai 16 cm tocurile in adolescență?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru stejara2):

Super.

| Amani a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am purtat tocuri doar 1 data in viata mea pentru ca mi-am bagat toti adidasii in masina tongue si m-am simtit nasol, eh un pic de dezechilibru pe ici pe colo cate un pas gresit dar mai degraba de teama de a-mi rupe tocul nu de imaginea-mi patata cu pasii de neinitiatahee hee dar eh, ce-i scranteala asta? laughing c'est la vie beau coeur happy, mi-a trecut big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Amani):

Masajul vă place?

| Amani a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

N-am incercat, dc, ai facut cursuri de masaj profesionist si vrei sa-ti incerci experienta? laughing Eu ma numesc Sanda si sunt din Bucuresti happy Nu pot trimite mesaje ca sunt inca in statutul de junior.O seara plina de bucurii imprevizibilehappy Ai grija de tine

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Amani):

Sărut mîna dacă doriti un masaj vă pot face oricînd cu plăcere, m ai ales că sînte m amîndoi din Bucuresti, astept să mă contactati dvs.

43 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În rarele cazuri când le port, între 10 și 12 centimetri.

| Amelya02 a răspuns:

Nu port tocuri decât la anumite festivităţi, şi acelea au 10 cm.
Port numai adidaşi, papuci, balerini.

| AikkoxD a răspuns:

Nu port zilnic, decât la ocazii speciale sau când merg în club ceva. De obicei, port 14-15.

| BiuL a răspuns:

Cele mai mici au 5 si cele mai inalte 13. Ce curiozitati ai si tu.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BiuL):

Da am. Multumesc pentru răspunsul tău.

| Tourniquet a răspuns:

Eu nu port tocuri deoarece am 1.77 şi nu-mi mai trebuie. Rareori când port cam 5-6-7 cm.

| Anca95 a răspuns:

Nu port tocuri decat ft ft ft rar.Am 1.77 daca mai imi pun si tocuri...laughing

| BlackVeil a răspuns:

Nu stiu sa merg pe tocuri. sad

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BlackVeil):

Dar a-ți încercat?

| BlackVeil a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da,a fost un dezastru.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BlackVeil):

Ce înăltime aveau tocurile?

| BlackVeil a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vreo 7 centimetri.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BlackVeil):

Multumesc pentru răspunsurile dumneavoastră.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cazul meu nu port tocuri din cauza inaltimii.
As avea peste 1, 80 cu ele si ca fata nu-mi sta tocmai bine.
Maxim 5 cm port thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minim 10 cm. max 15.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de ocazii sau de momentul zilei. La birou si la petreceri ma urc pe 10-12, in rest adidas, balerini, talpa mica ortopedica tongue

| AriannaAri a răspuns:

Cele mai mici 8 iar cele mai mari 12.

| ellenuk a răspuns:

Nu prea pot sa port tocuri ca sunt prea inalta!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ellenuk):

Masajul la picioare(tălpi) vă place?

| WolfyDy a răspuns:

Chiceste ghicitoarea me si vei dtine. PAMLICA DE AUR:
Am un motan di dese animate care vaneaza un soricel. Ghiceste cum il chema si ai castigat.(numele este tot din desene animate)

| CristinaKriss a răspuns:

Pai 10-15 cm

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaKriss):

Si rezistați?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaKriss):

Sărut mîna masajul vă place? A-ți vrea?

| CristinaKriss a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Imi place dar nu vreau

| Cloudy a răspuns:

Hei! Depinde de picior si de persoana eu am tocuri de 5, 6, 12, 14, ... si tot mai mari dar trebuie` sa fii atent la durerile de picior si la materialele din care sunt facuti pantofii. :d funda?