Întrebare recomandată | Madij a întrebat:

Cine a făcut tratament de remodelare corporală?
Ce rezultate a avut?

3 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Dacă vrei să fi mai explicită. Pentru că sunt multe intervenţi chirurgicale. Eu am făcut rinoplastie. E un pic neplăcut primele două zile dar după aceea am fost mulţumit de rezultatele diviaţiei de sept.

| weloveit a răspuns:

Buna. Tratamentul de remodelare corporala, functioneaza dar in timp.
Eu iti recomand sa faci sedinte de masaj anticelulitic de 2 ori pe sapt iar seara cand te pui in cada, maseazati zonele afectate de celulita, vergeturi cca 40 min sub apa calda. Dupa vreo 3 luni o sa dea rezultate ai sa vezi

| Madij explică:

Tratament corporal, adică pentru celulita, piele lăsată, cicatrici, vergeturi! Nu este chirurgical!