| theodora_2847 a întrebat:

Cine a fost la Geta Voinea la salon? Cum a fost? Cine si ce v-a facut... si cat v-a costat?

fundita cu bucurie! :*

Pe care dintre hairstylistii de la salonul ei mi-l/o recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pot abtine, extraordinare sunteti, asa ceva...la care Geta Voinea se putea referi? daca nu stiti de ce va bagati in seama? normal ca la Geta Voinea aia din bucuresti ce avea emisiune pe euforia, e la mintea cocosului si ma intreb cum ai ajuns expert TPU, de fapt cred ca ma prind raspunzi asa aiurea punctele se adun te mai voteaza cineva si iata marele expert ca aparu'.
scuze theodora ca m-am bagat si eu in seama dar nu nu am putut sa ma abtin.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Anonim, n-o fi o singura Geta Voinea pe lumea asta. Si cine naiba, in afara de tine, se uita la Euforia. Nici eu n-am auzit in viata mea de Geta Voinea, nu iti inchipui ca e vreo persoana cunoscuta.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Theodora, intentia mea nu a fost sa jignesc userul anonim, dar vorbeste de un post extrem de putin urmarit ca si cum ar fi ceva cunoscut de multa lume. Sincer, am mai vorbit cu o prietena si cu membrii familiei mele despre Geta Voinea, de care zici tu. Si surpriza: toti bucuresteni, toti cu studii superioare, nu auzisem nici unul de ea. Asadar crede-ma este mult mai putin cunoscuta decat ti se pare tie, de aceea e normal sa dai detalii in intrebare. De altfel, de asta nici n-ai primit raspunsuri care sa te ajute, fiindca marea majoritate n-au stiut la cine se refera intrebarea si nu s-au obosit sa caute de vreme ce tu nu ai oferit detalii suficiente. Nu e nimic rau sau jignitor sa nu fii cunoscuta, pana la urma nici Geta Voinea nu a auzit de mine si traim amandoua foarte bine asa. Numai ca e important sa precizezi detalii cand e vorba de o persoana de care foarte foarte putini au auzit, altfel risti sa vorbesti singura.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu spui din ce localitate esti asa ca nu stim la care Geta Voinea te referi.

| Ea12345 a răspuns:

Nu am avut ocazia sa ma duc, insa am auzit ca e destul de bun. Daca poti si vrei, du-te.Iti recomand cu placere.happy

| theodora_2847 explică:

Ba Geta Voinea e chiar ffff cunoscuta! E unul dintre cei mai buni hairstylisti ai Romaniei, are studii, talent si experienta!
Si Brigaela, sa stii ca Geta apare peste tot, pe toate posturile, aproape in toate emisiunile bune despre frumusete si stil, nu doar pe Euforia! Si nu inteleg de ce-l/o jignesti pe Anonim ca se uita pe Euforia? Ce e rau in asta? E un post despre si pentru femei...si e chiar bunicel. Dar da, probabil e printre putinii care se uita, restul sunt cu Trafu Tv sau Manele nu stiu cum laughing

Anonim are dreptate! Daca nu stiti despre cine este vorba, daca n-ati auzit in viata voastra de Geta Voinea... de ce naiba va bagati in seama?
Se vede clar ca m-am adresat cunoscatorilor, celor care au fost la ea.
Si crede-ma ca nu eram tampita sa intreb asa toata tara de vreo tanti Florica din scara blocului, de care stie numai cartierul. As fi specificat...