| SomeoneX a întrebat:

Cine ar putea sa ma ajute cu niste capace pentru parfumuri? As vrea pentru Dior - J'adore si pentru Chanel - Mademoiselle

6 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

La ce iti trebuiesc capacele?

| SomeoneX explică (pentru Alicezzz):

Le-am pierdut...

| Alicezzz a răspuns:

Ai 2 variante. Sa gasesti pe cineva care terminat parfumu si sa iti dea. Sau sa iti comanzi 2 fake'uri ordinare dupå net ieftine si sa le iei capacele. Nu stiu altfel cum sa faci rost.

| SomeoneX explică (pentru Alicezzz):

Da...dar pana sa imi iau fake-uri de pe net, am zis sa incerc intai sa intreb, poate le-a avut cineva si nu are ce face cu ele (nu le colectioneaza sau mai stiu eu ce).

| Visinica_Iulia_1998 a răspuns:

Furi parfumuri fara capace?

| SomeoneX explică (pentru Visinica_Iulia_1998):

Da, exact asta fac! Ti-a luat mult sa te prinzi?