| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cine are dreaduri imi poate spune cat au costat? Vreau sa-mi fac cu extensii lungi cat le are killa fonic..Imi puteti spune un pret total? Fara raspunsuri gen depinde de grosime, lungime, mana de lucru. Vreau un raspuns aproximativ de la cei care au dreaduri sau au prieteni cu ele

Răspuns Câştigător
| Andrei095gmr a răspuns:

Eu cand mi le.am facut parul meu ajungea pana la omoplati, aproape si am dat 350 de lei si mi le.a facut la perfectie, si mentionez ca am dreaduri de un an.
Si am un prieten ce avea parul de vreo 10 cm si si.a pus extensii din par natural, tot la aceeai persoana le.a facut si a dat 400 de lei si sunt destul de lungi, cum are Killa in piesa Skinny Pesci, cred ca putin mai lungi.
La ce dreaduri are Killa acum de lungi, vreo 700-800 de lei!
Si nu te lua dupa alte persoane ce zic ca iti strici parul, sau ca iti v.a sta rau sau nu mai stiu eu ce tampenii, daca tie iti place si iti doresti sa iti faci, nu mai sta pe ganduri!

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Dar de ce sa te strici cu asa ceva cand poti sta linistit cu parul lung ca toti roacerii?

| DomnulMuratura99 explică (pentru LPCTSTR):

Tu de ce vorbesti pe langa subiect..am intrebat ceva daca nu stii raspunsu taci dracu

| LPCTSTR a răspuns (pentru DomnulMuratura99):

Vorbeste adecvat d-nule, eu nu am folosit expresii si nici nu am intentionat.
Din cate imi amintesc, si regulamentul iti impune folosirea unui limbaj cat mai decent.