| roby_2111 a întrebat:

Cine are jocuri si altele pentru LG KP500 COOKIE?

15 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Si eu am lg kp500 cookiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz eu nu am si eu caut lol laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe fisierul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am LG kp500 dar nu-mi merge jocurile de pe zedge ma ajutati? va rogcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu st`u!

| roby_2111 explică:

Mersi mult

| catavn a răspuns:

Pe mobile9 e mult spam! O sa iti pierzi timpul gasind ceva bun. Sunt multe aplicatii si jocuri cu numele schimbat care cand le deschizi te duce pe o pagina de net sau este pera mini modificata sau ucbrowser. eu mam lipsit la cat am cautat...

| anonimulkissulica a răspuns:

Multi aleg site-ul "Mobile9". Intr-adevar este folositor, dar nu gasesti toate aplicatiile dorite! Eu iti reomand mai multe site-uri pentru a alege cel mai bun! :

http://www.zedge.net/

Http://www.mobile9.com/

Www.umnet.com (aici trebuie sa-ti faci cont )

Sper ca te-am ajutat! :) Funda? :)

| bloodnbone3001 a răspuns:

Http://lgkp500stuff.blogspot.com
You can find here what you want: games, applications and wallpapers.

| ionuTZax3 a răspuns:

Nu stiu dar as vrea si eu pentru ca am nevoie

| EvilGamesStudio a răspuns:

Daca vreti jocuri misto intrati pe mobile9