| mardeamor a întrebat:

Cine are vergeturi si care e crema minune care le face mai putin vizibile? stiu ca nu dispar chatterbox nu ma mai luati cu din astea ca stiu deja.MS frumlove struck

7 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Degeaba exista "n"creme pentru veregeturi, ele nu vor disparea niciodata.Eu am incercat cu cateva si nu au dat rezultate.Cine te place, trebuie sa te placa si cu vergeturibig grinBafta!

| Mina a răspuns:

Nu stiu ce crema e mai buna. nu stiu niciuna asa minunata happy. Dar eu te sfatuiesc sa faci altfel: incearca ca o data pe saptamana sa faci un gomaj (tot corpul), dupa fiecare baie/dus aplica pe pielea umeda ulei de bebelusi Johnson baby, masand usor zonele afectate, si cand ai rabdare, inainte de baie da-ti zonele afectate cu ulei de masline. Functioneaza, sa stii.

| Farcas a răspuns:

Este o crema pentru vergeturi la plafar. e cam scumpa dar chiar da rezulatate.mama mea foloseste.Mergi acolo si intreaba sigur este un magazin plafar si in orasul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru toate fetele! pe noi baietii nu ne deranjeaza vergeturile voastrehappy nu-s deloc inestetice!

| solarian a răspuns:

Da, clar, exista o crema, Elicina. e din extract de melc. o gasesti pe http://www.elicina.ro

| Naturelle a răspuns (pentru solarian):

Ai folosit aceasta crema?