| Chocolate_1577 a întrebat:

Cine credeti ca o sa fie castigatoarea Next Top Model?:X

Răspuns Câştigător
| Alexya_3407 a răspuns:

Emma pentru ca este naturala:p

12 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Emma.
Este foarte frumoasa si naturala.

| AidaAmaranta a răspuns:

Emma. sper.ca celelate is niste vipere :@

| yaVanilla a răspuns:

Este o fată emma pe acolo tongue
ar fi misto sa castige pentru că si pe mine tot ema mă cheamă oh go on
laughing

| Yzzza a răspuns:

Sincer nu stiu...dar ii tin pumnii la increzuta aia de Sara ca sa nu castige laughing

| GasaiYuno a răspuns:

Poate roxana

| GasaiYuno a răspuns:

Ba n u ema pentru ca va fi eliminata cred ca madalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura e foarte tare... iar Emma e micuta frumusica e inca la inceput, ea ar trebui sa se bucure de acest beneficiubig grin nu cele invarsta, ca frumusetea e trecatoare si ele deja au 25 ani, nu prea mai pot face ele cariera de top model la varsta astabig grin desi arata foarte bine si sunt si ele frumoasebig grin

| alexaioana18 a răspuns:

Laura sau Madalina

| doolshemady17 a răspuns:

Rasfatata de Ema ca doar e ce-a mai mica la ani. Eu ma intreb de ce dracu le-au mai ales pe celalalte concurente care st mai mari la ani? Nu sunt corecti deloc, dc sa castige aia doar pentru ca e mica. de mofturi nici nu mai vorbim ei nu ii convine nimic trebuie sa fie totul cum vrea ea. Castiga dar dupa mine NU o sa aiba succes. Dupa mine merita : Alexandra chiar daca nu prea o suportam. Ps: eu tzineam cu Lucia si Madalina. pup

| anisoara_7796 a răspuns:

Emma

| Maria_5031 a răspuns:

Otilia smug

| deeutzich a răspuns:

Eoo krd ca o sa castige emma ptk e frumos si imi place de ea ft mult dar sta nu exclude faptul ca mada nu e frumos imi place de ea enorm e o tipa de gasca si ft tare si arata si bine dar tot emma krd ca castiga ptk este mai apropiata de varsta noastra si e superba chiar daca cata a fost de multe ori nemultumit de ea dar pan la urma tot ea va castigaaa