| adytza0700 a întrebat:

Cine e cea mai frumoasa femeie/fata din romania? help

5 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Orice fata/femeie are frumusetea ei.nu exista o,, cea mai frumoasa fata/femeie.

| calutuuuu a răspuns:

De ce ar conta? Fiecare este frumoasa in felul ei! Nu putem spune ca una este mai frumoasa decat alta, pentru ca una este mai frumoasa fizic, iar alta mai frumoasa sufleteste, intelegi, papusa? Cine suntem noi sa spunem ca una dintre noi e mai frumoasa ca alta? De unde stim noi ca X e mai frumoasa decat Z daca nici macar nu le cunoastem? In general, oamenii de treaba ni se par si cei mai frumosi din lume! Chiar daca e aia cea mai fitoasa din scoala imbracata de zici ca e cea mai frumoasa... Daca are fite si ii mai ies si p gura si pe urechi pentru ca nu ii mai au loc in cap... Degeaba, ti se pare o increzuta! Crede-ma, de unde stiu eu ca nu esti tu cea mai frumoasa? Vezi? Deci, cea mai frumoasa femeie este cea din oglinda in care ne uitam! De acord cu mine?

| LoveToHate a răspuns:

Larisa Popa
http://www.csid.ro/......e-8553008/

Dupa parerea mea nu e asa frumoasa!
Sunt de acord cu sburatorul"Gusturile nu se discuta"!

| Sburatorul a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva laughing. Fiecare are punctul lui de vedere.
Stii cum e, gusturile nu se discuta.