| sabinabujor2 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai frumoasa femeie din Romania? Dar din America?

15 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Antonia,Madalina Ghenea (dar mai sunt), mai imi place si de Lili Sandu din Romania iar din america Taylor Swift[mie-mi placelove struck]
Tu ce crezi?
*-*

| FUCKy0u a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Ok.In afara de Taylor Swift si mie imi place.Nu-mi prea place Tayilor Swift...

| M25M a răspuns:

Din Romania Antonia ar fi iar din state Summer Glau.(banuiesc ca te refereai la vedete)

| sabinabujor2 explică (pentru M25M):

Normal ca la vedete.

| TheStory a răspuns:

Romania:Antonia
America:nu cunosc vreo femeie frumoasa.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Romania-Antonia
America-Adele,imi place cum canta.

| FUCKy0u a răspuns:

Din Romania eu zic ca antonia.E foarte frumoasa.Iar din America eu zic ca Adele.Si ea mi se pare foarte frumoasa.Si are o voce superba.Antonia e mai slabuta cu vocea...

| sabinabujor2 explică (pentru FUCKy0u):

Antonia are o voce cam slabuta pentru ca nu ai auzit-o tu niciodata cantand.Am auzit-o eu accapela, si canta de rupe...

| FUCKy0u a răspuns (pentru sabinabujor2):

Si eu am auzit-o live.Nu-mi place.Ce sa fac?

| sabinabujor2 explică (pentru FUCKy0u):

Dar macar nu se baga in scandaluri cum fac altele.

| M25M a răspuns (pentru FUCKy0u):

Adele e britanica.

| FUCKy0u a răspuns (pentru M25M):

Ce o fi..Tot din strainatate, nu?

| M25M a răspuns (pentru FUCKy0u):

laughing Asa e

| FUCKy0u a răspuns (pentru M25M):

Vezi?

| Maria0916 a răspuns:

Romania:Antonia
America:Jennifer Lopez(si multe altele)