| Mockingbird a întrebat:

Cine credeti voi ca este cea mai frumoasa femeie din Romania?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare femeie este frumoasă în felul său, cele cunoscute cu multe artifici nu îmi sunt în plac!
Pa, pa.

| LadyGA a răspuns:

Mie-mi place giulia, delia, antonia, andreea patrascu sau diana dumitrescu.asta din celebritati. dar cea mai frumoasa femeie din Romania poate fi oricine special pentru noi. happy

| Sunnyツ a răspuns:

Eu sunt !

| LiIiA a răspuns:

Inna paula celing mai multe astea mi se par mai frumoasehappy FUNDA?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonia.Si e si foarte simpaticabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult Antonia. happy

| SweetElena93 a răspuns:

Prietena mea :X:X:X:*

| xKitiiii a răspuns:

Antonia. happy.Ii Suberbaa.Si nu numai cu machiaj cum e Inna De ex happywinking

| Lseparatio a răspuns:

Mama mea e cea mai frumoasa! Restul sunt doar "BUNE"! laughing