| Alexashadow a întrebat:

Cine e mai frumoasa? Rihanna sau Beyonce?

19 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Beyonce.

| buzeduulci a răspuns:

Beyonce!

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Rihanna clar. se vede dupa trasaturile fine care le are. eu le-am vazut pe amandoua nemachiate iar beyonce lasa de dorit in schimb rihanna mi se pare frumoasa si naturala. iar faptul ca multi cred ca beyonce este mai ''diva'' ii contrazic deoarece in afara de crazy in love, halo, sweet dreams si single lady beyonce nu mai are nici o melodie din cariera ei solo care sa fi fost cine stie ce in schimb rihanna a avut : umbrella, te amo, duetul cu drake what's my name, man down, duetul cu eminem love the way you lie, russian rulet, duetul cu nicki minaje fly, where have you been, shut up and drive, only girl, etc. iar o alta dovada ar fi ca rihanna a avut mai multi colaboratori cea ce arata cat de apreciata este de ceilalti artisti!

| 1000bodies a răspuns:

Mamaia.

| puricel a răspuns:

Rihanna e un curent, un moft, o marioneta a showbiz-ului, ceva trecator, care se degradeaza in ritm alert si chiar dramatic. Si-a distrus imaginea, parul, stilul ei absolut minunat cu care a debutat si si-a castigat fanii din toate colturile lumii. A ajuns la videoclipuri unde isi jumuleste pubisul pe ritmuri demne de frecus in aburi de alcool. [eg. "you da one"]. Beyonce este o DIVA prin definitie. Este FEMEIE, este MAMA, este frumoasa, angelica, delicata, amuzanta, energica. Isi trateaza cariera cu devotament, si nu isi autodistruge imaginea. A dorit discretie chiar si la nasterea fiicei sale. In concluzie, Beyonce este frumoasa si pe dinauntru, si pe dinafara. happy A nascut, si si-a pastrat silueta de sirena happy. Sooo. Fetelor, desi gusturile nu se discuta, "Upgrade U" kiss. [Si poate ca da. si Beyonce a fost impinsa de la spate de "comercial", dar deh, are un copil de crescut pana la urma happy ]

| JamilaGizeh a răspuns:

Rih

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna logic

| Kyrie a răspuns:

Fetele din desene animate sunt de 15.000 de ori mai frumoase ca Rihanna si Beyonce la un loc

Răspuns utilizator avertizat
| hanzelik a răspuns:

Beyonce

| silvipisicutza a răspuns:

Beyonce e de 1000 de ori mai frumoasa decat behaita ailalta

| eduardpuiu93 a răspuns:

Rihanna

| Raptorvitus a răspuns:

Logic, Rihanna...

| Marii1234 a răspuns:

Rihanna big grin

| Cr3ativ3z0N3S a răspuns:

Rihanna http://efemina.ro/cele-mai-nereusite-operatii-estetice/ si Beyonce http://www.chissenefrega.com/tag/beyonce-16-anni/ uitati-va la diferente! si Rihanna pe facebook are 68.172.794 iar Beyonce 44.365.465!