| Valenttina a întrebat:

ce ziceti? Rihanna sau Beyonce? de ce?

Răspuns Câştigător
| badasssead a răspuns:

Rihanna e mai tinerica si e singura, normal sa fie mai destrabalata:d dar e foarte cute, beyonce e mai plina de ea, si daca ai auzit i-a cumparat la jay-z de ziua lui un avion privat, deci si ea da dovada de foarte multa extravaganta:d

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Lita Ford.

| WR104 a răspuns:

Rihanna.
E mai neagra.

| mariaWoW a răspuns:

Rihanna pentru ca are un stil fain cand vine vorba de moda si cel putin MIE imi plac melodiile eitongue.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nici una.

| TooNight a răspuns:

Beyonce-Pentru ca nuse destrabaleaza atata.winking

| Miickeii a răspuns:

Ambele big grin, de ce?
nu stiu... laughing

| Groze_Cristina_1998 a răspuns:

Adevarul este ca nici una nu prea imi place. Dar daca ar fi sa aleg as alege-o pe Rihanna, pentru ca are melodii mult mai frumoase decat Beyonce...Parerea mea:*big grinhappy