| SERIALS a întrebat:

Cine este Bianca Dragusanu?

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

O pitipoanca mult prea mediatizata care a fost model la Botezatu, apoi a pretins ca e iubita lui si pentru ca-n ultima vreme nu mai aparea pe la TV, s-a hotarat sa se casatoreasca cu Victor Slav, pentru audienta. Probabil in scurt timp vor divorta si se vor recasatori iar si o vor tine tot asa pentru audienta. Mi-e scarba de asemenea persoane!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cine sa fie...sotia lui Victor Slav, nu este o diva

| AikkoxD a răspuns:

O curvă.

| OnuOnulică a răspuns:

Sincer nici nu ma intereseza.

| Northern a răspuns:

Aș căuta pe google, dar mă tem că îl jignesc punându-l să caute așa ceva. Încearcă tu.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

O tipa cam panar**a care s-a maritat recent cu Victor Slav si acum apare pe toate canalele de televiziune! Dar, nu este nimeni important!

| ktlina a răspuns:

O panarama care s-a casatorit recen cu Victor Slav si care apare non stop la Tv! Nimeni important.

| NoOneKnow a răspuns:

A aparut la tv la emisiunea DIn Dragoste, dupa care a avut o relatie cu Botezatu, apoi a trecut la fotbalisti si acum este sotia lui Victor Slav.

Ea este considerata mama pitipoancelor, slaba ca un schelet si cu niste sani cat pepenii, adica implanturi. Are numeroase operatii estetice.

| stefania94 a răspuns:

Șefa ta!

| bombarara a răspuns:

O fata simpla care s-a maritat recent