| Kary_5797 a întrebat:

Cine e Bianca Dragusanu?

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

O Simpla marioneta inventata de Botezatul...ca multe altele!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O frumoasă!

| aneliram a răspuns:

Este o,, vedeta''. Bianca Dragusanu este un model extrem de bine cotat din Romania. Ea a devenit celebra datorita relatiei cu designer-ul Catalin BotezatuBianca Dragusanu este un model extrem de bine cotat din Romania.

| ilovei a răspuns:

Este o fata pe care Botezatu a facut-o fotomodel, apoi au fost iubiti. acum este iubita fotbalistului Cristea. Este o schiloada deoarece cica nu face cura de slabire, dar nu are pofta de mancare. si se simte foarte bine asa cum e.happy

| xsclipici a răspuns:

Este cica o vedeta... Dar in ziua de azi toti suntem vedete tongue Este o schiloada care se infometeaza ca sa slabeasca. Ca sa il spioneze pe Cristea pe gaura de la usa laughing)
Apropo, tu chiar nu stii de Bianca Draguseanu?