| ana23 a întrebat:

Cine este cea mai faimoasa actrita?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Elisabeth Taylor

12 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Din tara? Din lume? De teatru? De film? In viata? Marilyn Monroe, de exemplu, nu mai traieste, dar a fost faimoasa la vremea ei...
Sunt foarte multe actrite faimoase!
Nu poti numi doar una ca fiind cea mai faimoasa, doar pe cea pe care o preferi!
Eu nu am una preferata, in functie de rolurile pe care le-au jucat imi plac mai multe...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu s-a nascut inca...laughing

carla
| carla a răspuns:

Sunt de acord cu Alessa si as mai adauga, faimoasa in functie de ce? Te referi la .numarul de roluri...comportament prost/bun... talentul actoricesc.frumusete.etc...

| monicaclaudia a răspuns:

Maria Ozawa:acttrita "non formale" cea mai faimoasa din Japonia
Monica Bellucci Italia
Sarah Paline e cea mai faimoasa pe web si Batte Jennifer Aniston
Carice Van Houten, olandeza care a facut un mare pas la Hollywood.
deci fiecare zice parerea lui nu cred ca exista un clasament official ))sar sucari multe actrite ))

assiris
| assiris a răspuns:

Inca nu s-au nascut decit actrite frumoase, CEA MAI FRUMOASA, urmeaza.

| alinuta23 a răspuns:

Nu exista cea mai faimoasa actrita...dep si de care iti place tie...parerea mea...

| dudu_4306 a răspuns:

Angelina Jolie, dar e parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANGELINA JOLIE, ce mai faimoasa dupa parerea mea, alaturi de BRAD PITT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adela popescu....cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angelina Jolie. dupa mine:d

| sabrina a răspuns:

Anul acesta, Kate Winslet, evident!