| d3liutza a întrebat:

Cine imi poate da niste sfaturi pentru un ten luminos?

O zi buna tuturor!

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Tratamente cu zeama de lamaie.storci 2-3 lamai, aplici zeama pe fata si stai asa (nu am idee cate minute)apoi te speli

| d3liutza explică:

Si inca ceva, vreau si eu un bichon frise micut, ma poate ajuta cineva ( nu am bani ca sa imi iau unul care costa vreo 700 lei)

Va multumesc si mult succes in toate!

| xLaryssa a răspuns:

Pai daca ai cosuri iti poti cumpara un sapun sulfuric.este foarte bunwinking.iar daca vrei sa ai un ten frumos si luminos stiu un tratament cu miere.ti.o intinzi pe fata si stai asa vreo 15 minute. dupa aceea te speli si repeti pana se vor vedea rezultatele happy

| andr33a7 a răspuns:

Iti dau eu un bichon dragut-micut...