| 女明DongRi a întrebat:

Ce sfaturi aveti pentru un ten cat mai curat si luminos?happy

Răspuns Câştigător
| PikaRawrr a răspuns:

Ma.tu vrei sa ai un aspect de coreeanca smug

7 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @HanDongRi유! În primul rând contează odihna, hidratarea, alimentația (multe legume și fructe consumate în stare crudă), folosirea cremelor adecvate tipului de ten cu factor de protecție solară, demachierea obligatorie dimineața și seara. Din când în când nu-ți fie teamă să-ți aplici câte o mască din fructe sau legume.
O seară cu zâmbet să ai!

| 女明DongRi explică:

Adica numa` coreencele sau norvegiencele pot avea tenul alb, fara imperfectiunitongue?

| 女明DongRi explică:

Desi inainte ziceam ca as da orice pentru niste ochi ca ai lorlaughing, acum ma multumesc doar sa-i admir si raman la ochii mei albastriibig grin. u ai fi interesata in legatura cu vreo operatielaughing?

| PikaRawrr a răspuns:

[merci de funda] Apoi.de.nu ne-am nascut in coreea\norvegia...normal ca suntem geloase.
App...am auzit ca in coreea de sud se fac operatii pentru. a arata cat mai asiatica. ce zici.te bagi?

| PikaRawrr a răspuns:

Mai.eu una iubesc ochii fetelor.şi feţele.ma batea gandul ca ar arata misto.dar imi place persoana mea.

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Eu una am tot felul de produse de la Garnier;;)recomandate de cosmeticiana mea:)
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| proasta14 a răspuns:

Este de nota 10 este foarte fin si dragut si este foarte atragatorwinking