| Elyram1979 a întrebat:

Cine imi poate recomanda o coafeza buna din Constanta? Am un par fragil si de aceea ma tund mai tot timpul scurt (baieteste), insa nu intotdeanuna am intalnit o coafeza priceputa. Si tunsul este o arta, nu oricine poate sa reuseasca o coafura aproape perfecta, si cum ceri. De regula arat cate o poza de pe internet ca model de tunosare. Imi puteti scrie si pe mail: elyram1979@yahoo.com Va multumesc anticipat. Elena

1 răspuns:
| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Iti recomand sa mergi la Perfect Style! Este un salon foarte bun (in zona Dacia).Ii gasesti pe pagina de Facebook "Perfect Style". Sper ca te-am ajutat!