| florina15 a întrebat:

Cine imi poate spune daca aparatul RELAX &TONE este bun? Chiar dispare celulita?

Răspuns Câştigător
| ella_1676 a răspuns:

Buna.am eu asa ceva acasa.mama are celulita.bun da este iti dispar cu timpul.dar un sfat bun.mai bine stai asa cum esti

3 răspunsuri:
| clau25 a răspuns:

Nu este bun, nu prea are efecte deloc. mai bine nu da banii pe asemenea prostii!

| emima a răspuns:

Tocmai ce si-a comndat sora mea acum o luna de la teleshopping si nu i-a disparut nimic e bun doar pentru masaj

| pissybabby a răspuns:

Nu e bun de nimic.cea mai buna metoda pentru ca celulita sa dispara e sa alergi si sa te duci la masaj.