| usdhudshcdushuds a întrebat:

Relax & Tone e bun pentru celulita?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este de relaxare, în rest doar reclamă comercială.
Pa, pa.

| EllaEllii a răspuns:

Buna!
Da e bun! Spun asta fiindcă eu am.
Dar dacă vrei trebuie sa îți faci masaj în fie care zi.Altfel nu v-a avea efect.
Sper sa te fi ajutat!
Bafta!

| Scherimuvi a răspuns:

Oau ce minune chiar oare o fi bun
bineitelles nu auzi la televizor

| Noreasontosimle a răspuns:

Am eu. NU stiu daca este orignalul pentru ca l-am luat din magazin.
Nu l-am comandat de la ei. Nu l folosesc mereu ca nu am timp/. daca il folosesti in fiecare zi, da sa stii ca lasa pielea fina, si se vede. dar nu asa repede.happy

| sMotionless a răspuns:

Da este foarte bun, am si eu dar iti trebuie un fel de crema anticeluluitica_am si eu sunt foarte multumita de rezultate.

| DJohnny a răspuns:

Da este foarte bun cheia este sa faci minim 30 de minute pe zi cu el si sa folosesti si capatul cu valuri si cel cu role... Daca vrei poti folosi si gel de celulita inainte. Oricum in cateva saptamani vei vedea rezultatul.

| YuriBoyka a răspuns:

Da e bun si pentru celulita uitate in reclama pe netwinking

| Papaa a răspuns:

Da

| cristina_9766 a răspuns:

DA e foarte bun si eu am.dar ca sati foloseasca ar trebui sa te faci cu el in fiecare zi dar sa te faci cu cel cu role.si poti sa combini si crema anticelulitica eu am incercat si e chiar foarte bun.