| sufletsel a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum as putea sa slabesc intr-un mod mai rapid? Stie cineva? Astept raspunsuri! dau fundahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy parerea mea este sa reduci din cantitatiile de macare mari la cantitati mai mici adica sa ai din cele 3 mese pe zi doar 2... si cateva gusari usoare care nu ingrasa.
uite-te mereu la produsele de mancat pe spatele ambalajului la kalori si sa nu contina peste 500 kalorii.
mananca numai si numai mancare gatita,renunta la fast-food-uri si alte chesti care sunt la fiecare colt de strada (patiserie McDonalt's,resaurante etc.) incerca sa-ti faci mancare singura acasawinking mananca lucruri usoare renunta la carne mananca numai carne de peste care nu ingrasa, legume,fructe, pilaf, cereale fitnes,... ceva simplu si in felul acesta vei slabiwinking
te pupic si succes:*

7 răspunsuri:
| bibi2011 a răspuns:

In primul rand, alimentatia este foarte importanta. Daca vrei sa slabesti cat mai repede trebuie sa ai grija la ce mananci! In primul rannd bea multa apa ( de preferat plata ). Mananca multe fructe si legume, nu manca mult seara, si renunta la dulciuri pentru o perioada. Poti manca dulciurile de dimineata la micul dejun dar in niciun caz dupa masa de pranz! Ca sa slabesti, nu trebuie sa renunti la mancare, asa deci importnt e sa ai 3 mese pe zi dar bine echilibrate. Pentru a slabi cu adevarat si a te mentine este foarte important sportul. Daca iti permite timpul te poti duce la sala sau sa te apuci de un sport ( dans,volei, inot, samd). Daca nu, in fiecare seara poti face diverse exercitii. Cauta pe net 'exercitii fizice pentru slabit' si vei gasi multe rezultate. Sper ca ti-am fost de ajutor si multa bafta! :*

| marina28 a răspuns:

SPORT! Cea mai buna si sanatoasa metoda + o alimentatie sanatoasa!

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Nu mai manca

| Eco a răspuns:

Incercati dieta Montignac! Este perfecta atat pentru cele care vor sa slabeasca cat si pentru cele care vor sa se mentina si sa manance sanatos. Gasiti meniuri si retete pe http://femeiladieta.blogspot.com

| Crissutzu a răspuns:

Incearca sa te abti de la dulciuri, sa consumi mai multe fructe si legume si mult sport

| quadroq a răspuns:

Liposuctia e cea mai rapida