| FabianelSHAF a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine sa slabesc rapid dar cum? astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici: http://www.tpu.ro/......ica-nu-se/

Răspuns utilizator avertizat
| fearlessss a răspuns:

Pai mai intai tine o dieta fara paine alba, fara carne si mananca la aceleasi ore in fiecare zi.Alearga mult si fa-i exercitii gen abdomene si nu mai manca dulciuri o perioada

| Marius1985 a răspuns:

Salut; eu am slabit mult folosid asta: http://track.ultra-slim.pl/product/Ultra-Slim/?pid=121&uid=1419 Am facut i sport, alergari, si nu am mai mancat prajeli i dulciuri. Si icnearca sa nu mananci mult dupa ora 7-8 seara.

| DeCeSaVaSpun a răspuns:

Mananca sanatos si fa exercitii fizice.

| Larisuk128 a răspuns:

Buna! O alimentaţie săracă în calorii (fără grăsimi, mezeluri, conserve, dulciuri, carne grea, paste făinoase, chipsuri, fast-food-uri, băuturi acidulate şi în special cele negre, zahăr alb, etc.) prin consum de fructe şi legume proaspete, lactate şi brânzeturi degresate, cereale şi pâine integrală, sucuri naturale făcute în casă, zahăr brun din trestie de zahăr, miere de albine, carne slabă de pui-vită-peşte-curcan, etc. şi multă mişcare (sport). Mult succes! happy

| Alle321 a răspuns:

Buna! Incearca sa alergi dimineata, atunci se ard cele mai multe calori. Iar seara alearga o jumatate de ora. Iti mai dau un sfat : inscribe-te la niste sporturi pe care le poti practica vara. Sau incearca sa faci multe exerciti pentru un abdomen plat. Uita-te pe Youtube. Funda?