| Joker a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum sa iti ingrijesti corect fata de dimineata pana seara, care sunt pasii corecti? sau imi puteti arata niste siteuri cu pasii acestia dar sa fie foarte bine descris fiecare pas.

Va multumesc

P. S.:Am tenul mixt si putin gras.

fundita+vot

astept cat mai multe raspunsuri. pupicei

Răspuns Câştigător
| ale_6709 a răspuns:

Pasul 1 demachiant pasul 2 lotiune tonica pasul 3 crema de zi pasul 4 crema de ochi si seara pasul 5 crema de noapte (insa cremele trebuie sa fi specific tenului tau adica pentru ten mixt si gras)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai.trebuie sa mergi drept. fara sa te impiedici.capul sus, si pieptul in fata. faci pasii mici, si unul dupa altul.te speli pe ochi de 20 de oriu pe zi cu apa neinceputa,si descantata pe luna plina la o tersectie de drumuri.o sa faci un ten, ca al lui bunica, care parca era o baba indiana.succes.

| lola_6924 a răspuns:

Pai ai putea sa iti faci seara o masca din morcocvi colegei mele i-a facut un ten de invidiat.