| OldDeath a întrebat:

Imi poate spune cineva un site de unde imi pot comanda o proteza dentara?

Răspuns Câştigător
| CenturyChild a răspuns:

Daca te referi la cele sprotive (pentru box, kickbox etc) vezi la magazinele de echipamente (budobest, Top10 ). Cred ca au si site-uri, acum depinde si de unde esti. Daca nu te referi la cele sportive incearac la stomatolog.De altele eu nu stiu... Cele despre care vorbesc eu sunt din plastic sau silicon si se fierb (parca) dupa care le bagi in gura si se muleaza dupa dantura tawinking. Bafta!

2 răspunsuri:
| Answer17 a răspuns:

Protezele dentare nu se comanda de pe nethee hee trebuie sa mergi la stomatolog si sa ti-o faca exact pentru tine sau daca te referi la mulaj dentar nu stiu. erau pe ocazii unele cu 50 de lei dar nu le-am mai gasit. funda?