| Zuzulik_5039 a întrebat:

Cine imi poate spune unde gasesc mini brosura de craciun aferenta campaniei 17/2011 avon?
fundita

7 răspunsuri:
| Loryb a răspuns:

Buna, viziteaza: http://produse-avon.blogspot.com/2011/11/mini-brosura-de-craciun-2011.html si vei gasi si alte brosuri si informatii.

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzulik_5039 explică:

Vreau mini brosura de craciun.i se face reclama pe prima pag a camp 17... nu brosura 17...

| AlexandraS a răspuns:

Daca vrei ceva de la avon, sau sa te inscri ca repreentant contacaza-ma! cadouri garantat

| Zuzulik_5039 explică (pentru AlexandraS):

Sunt deja reprezentant! Multumesc