| Elly7890 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste magazine unde se gasesc costume de baie pana 100 lei sa nu fie foarte scumpe in Bucuresti? Am auzit ca in H&M dar sincer pe site am vazut doar 2! Vreau sa imi spuneti si alte magazine! MULTUMESC.

4 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Gasesti foarte bune in BucurObor, dar daca vrei sa fie de firma si pana in 100 de lei, incearca la C&A, eu am vazut acolo o gramada, foarte dragute!

| SandaraPark a răspuns:

La Kenvelosunt cu 80 de lei, si sunt foarte dragute.Au in dungi,cu bulinute, simple, cu flori, au ogramada de modele.La H&M au foarte multe, si sunt cam intre 20 si 40 de lei.Si in Bershka sunt dragute. Daca nu vrei de firma, poti incerca la Carefour, Real etc. Sau la levi's si Fox! XO http://callmewelld.blogspot.ro/2012/07/wide-bracelets.html aici au un post despre costume de baie, si au si site-uri. XOxo

| Elly7890 explică (pentru SandaraPark):

Ahh mai multe variante! mersi frumoshappy