| littlebadgirl a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa devin reprezentant avon?big grin...app.sunt din iasibig grin

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Te pot inscrie la Oriflame daca esti interesata e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| erika13 a răspuns:

Ciao,inscriu persoane la avon nu conteaza din ce judet esti, astept mesaj sa vb pe site sau pe id erika_fazekas sau e-mail erika_fazekas@yahoo.com pa

| sorinaianghel a răspuns:

Buna! pentru detalii despre avon...add sorinaianghel...ma gasesti pe mess mai tot timpul

| littlebadgirl explică:

Nu.happy. pe site nu am incercat.prefer un coordonator.

| loryavon a răspuns:

Buna, ai putut sa te inscri?

| loryavon a răspuns:

Ma numesc loredana, sunt de 9 ani in avon iar de 2 ani am devenit junior manager.am observat ca ai vrea sa devi reprezentant, ai facut o alegere buna.pentru inceput vreau sa-ti ofer id`ul meu loredana.guzu pentru orice intrebare sau nelamurire eu iti voi fi la dispozitie. o seara buna.