| ianutza a întrebat:

dau fundita ...cine ma ajuta sa devin un reprezentant avon? plizz

8 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Daca ai de la 16 ani in sus poti deveni dar dupa numele contului tau imi dau seama ca ai doar 13!

| HappyCandy a răspuns:

Pentru a deveni reprezentant Avon Trebuie sa te duci la un magazin de anume firma asta sau daca ai posibilitatea la o filiala mai importanta.Acolo va trebui sa dai certificatul de nastere si buletinul unia din parinti (daca ai -16 ani). Apropo trebuie sa vina si cineva cu care cresti cu tine daca nu ai depasit 16 ani.O stiu caci o prietena a facut exact asa.
Reprezentant Avon
Beneficiile de a fi reprezentant Avon

Poti sa lucrezi pentru doar pentru Avon sau poti sa integrezi activitatea ca reprezentant Avon cu familia si cu locul de munca, alegerea este a ta.

Reduceri de pana la 40% pentru produsele comandate de tine.

Livrarea coletului acasa la dumneavoastra gratuit.

Accesul la cursul gratuit de cosmetica "Ora de Frumusete" inca din prima ta campanie de activitate ca reprezentant Avon!

Vezi mai mult beneficiile de a fi reprezentant Avon apasand AICI.
Ce inseamna sa fii reprezentant Avon?
A fi reprezentant Avon inseamna sa detii controlul asupra vietii si carierei tale. Inseamna sa fii propriul tau sef, sa stabilesteti singur orele de lucru, sa castigi in functie de cat muncesti. A fi reprezentant Avon inseamna sa fii la curent cu produse inovatoare si cu ultimile descoperiri in domeniul cosmeticelor. Inseamna sa intri in echipa noastra de 100 de mii de reprezentanti Avon din Romania si 5 milioane de reprezentanti Avon din intreaga lume, inseamna sa cunosti lume interesanta si sa iti faci prieteni noi.
Dar poti incerca si aici
http://www.reprezentantavon.ro/cum_devin_reprezentant_avon

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu te pot ajuta.alex_adda247 :* ai reducere la comanda de pana la 40%

| zuzulik_1907 a răspuns:

Eu am doua numere de telefon ale unor reprezentante avon... si sunt din iasi asta este singura problema.big grin uite: 0723403255, 0746764669

| gatablog a răspuns:

Poti deveni reprezentant ScNetRomania, chiar daca ai doar 14 ani!
Intra pe http://scnetromania.ro/eoportunitati si apasa butonul roz inregistrare, completeaza formularul cu deate corecte, confirma inregistrarea si apoi vei castiga bani inapoi din cumparaturi, bani din cumparaturile prietenilor recomandati si nu numai. detalii pe messenger yahoo, id = eoportunitati!
SUCCES!
Sau daca vrei totusi o afacere cu cosmetice, intra pe http://SPAM/a/PR3Ywl3C, inscriete gratuit, este ieftin si poti castiga bani si daca nu vrei sa vinzi produse!

| georgyya a răspuns:

Eu-s reprezentant Lady's. Numele meu este Georgiana. Daca vreodata tu sau cine mai citeste mesajul acesta si doreste sa devina reprezentant pot fi contactata la repr_ladys@yahoo.com
Va astept!
http://ladyscosmetics4all.wordpress.com/

| tab a răspuns:

Salut te pot ajuta eu.da add covrigtabita sau sau sunama la 0743726991. te ajut cu cea mai mare placere

| danuu_4423 a răspuns:

BUNA! uite aici nr.meu 0744772274 si un id: dulce_danutza97! SPer sa ma contactezi si sa ne intelegem! pup :*