| szantoiulia a întrebat:

Cine sta in Bistrita, stiti un magazin cu cosmetice unde gasesc pensule de blending pentru fardul de ochi?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haotic sau dm (winmark)

| szantoiulia explică (pentru anonim_4396):

Am cautat acolo si nu am gasit sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru szantoiulia):

Ah
*și se plâng ai noștri de ce urâm Bistrița* rolling on the floor
Rămâne doar să-ți comanzi de pe net

| szantoiulia explică (pentru anonim_4396):

Mda si eu ma gandeam la asta da voiam sa vad daca gasesc in magazine, da se pare ca in Bistrita asta inapoiata nu gasesc nimic

| deaconueduard a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca pe iwishcosmetics.ro,au pensule profesionale la preturi foarte accesibile, prietena mea isi cumpara de la ei si e foarte multumita.

| Holy2010 a răspuns:

La orice magazin chinezesc gaseti. Nu toate pensulele sunt la fel. Am fost placut surprinsa sa gasesc la chinezi pensule de calitate similara cu cele profesionale.

| szantoiulia explică (pentru Holy2010):

Stiu ca se gasesc pensule bune si in magazine chinezesti dar nu am gasit in nici un magazin o pensula de blending in oras. Sincer recunosc ca am aproape toate pensulele de la magazine no name si sunt foarte bune

| Holy2010 a răspuns (pentru szantoiulia):

Si trebuie obligatoriu pensula de blending? Nu poti sa folosesti alt tip in scopul asta? Eu spre exemplu am o pensula pentru pudra care o folosesc si la fond de ten.

| szantoiulia explică (pentru Holy2010):

Am cautat si alte pensule pe care sa le pot folosi de post de pensula de blending da nu am gasit niciuna care sa ma multumeasca

| Holy2010 a răspuns (pentru szantoiulia):

Blending pentru ten sau ochi?

| szantoiulia explică (pentru Holy2010):

Pentru ochi

| deaconueduard a răspuns:

Comanda online, pe www.iwishcosmetics.ro gasesti pensule de blending si nu numai de la marci englezesti foarte bune